کمپین درخواست احداث آمفی تئاتر روباز در پارک دلیجانی(شهرداری) کوهدشت

شهرستان کوهدشت که از دیرباز خاستگاه بشر بوده و آثار تاریخی که در این شهرستان به جای مانده نشان گر قدمت و تمدن این شهر می باشد. مردم این شهرستان از شروع حرکت معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی«ره» در مبارزه با نظام ستمشاهی در خط مقدم مبارزه بوده و پس از انقلاب نیز با اهدای صدها شهید در راه دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی همواره پای کار انقلاب بوده و ولایتمداری را سر لوحه فعالیت های فرهنگی، سیاسی، علمی، اجتماعی و … خود قرار داده اند.

متاسفانه با گذشت چهل و پنج سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی هنوز آثار محرومیت در این شهرستان بوضوح دیده می شود و در بسیاری از موارد، نبود امکانات رفاهی موجبات ایجاد فقر در آن موضوع را فراهم کرده است.

یکی از موجبات فقر فرهنگی در این دیار عدم وجود فضاهای فرهنگی و هنری مناسب و کافی در سطح شهرستان می باشد. با توجه به اینکه این شهرستان زادگاه بسیاری از هنرمندان و چهره های فرهنگی، هنری، ورزشی و … می باشد که در سطوح ملی و بین المللی دارای مقام و شهرت می باشند، یکی از راهکارها برای ایجاد شور و نشاط در خانواده ها و نسل جوان و نوجوان، احداث یک آمفی تئاتر روباز جهت برگزاری جُنگ های شادی، کنسرت های موسیقی، ویژه برنامه های ملی و مذهبی است که بیش از هر چیزی در فضای فرهنگی هنری این شهرستان برای تحول در احوالات مردم احساس می شوند.

لازم به ذکر است همانطور که اشاره شد با احداث این آمفی تئاتر در شهر کوهدشت امکان اجرای تئاترها و کنسرت های موسیقی و دیگر برنامه های هنری برای هنرمندان، امکان برگزاری برنامه های مذهبی برای متدینین و همچنین زمینه اجرای برنامه های ملی را برای ادارات و اقشار مختلف فراهم می سازد.

با توجه به اهمیت موقعیت قرارگیری این آمفی تئاتر و ضرورت در دسترس بودن برای همه مردم و همچنین بررسی های انجام شده پیشنهاد می گردد این آمفی تئاتر در فضای مدور پارک دلیجانی احداث گردد.

بدینوسیله ما رای دهندگان از مسئولان ذی ربط در شهرستان کوهدشت، با توجه به عدم وجود فضاهای مناسب جهت گذران اوقات فراغت و سرگرمی برای خانواده ها بالاخص برای جوانان و نوجوانان درخواست داریم در خصوص احداث آمفی تئاتر روباز در پارک دلیجانی این شهر، به جهت اجرای برنامه های فرهنگی، هنری و مذهبی اقدام نموده و موجبات فرح و نشاط مردم را فراهم سازند.

برای حمایت از این کمپین فرم زیر را پر و دکمه ارسال را بزنید

"*" زمینه های مورد نیاز را نشان می دهد

*

*